Kariéra

V tutu chvíli hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra a pečovatelka

Všeobecná zdravotní sestra

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • služební vůz, telefon
  • možnost dalšího odborného růstu (formou certifikovaných kurzů)
  • práci v příjemném a profesionálním kolektivu
  • po zapracování další zaměstnanecké benefity
  • možnost přivýdělku k současnému zaměstnání formou Dohody o provedení práce

Požadujeme:

  • doklad o vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B (lze i bez ŘP)
  • minimálně 2 roky praxe u lůžka
  • profesionální vystupování, samostatnost
  • odpovědnost a loajalitu
  • ochotu se dále vzdělávat

Výhodou je:

  • ARIP nebo jiný typ dalšího odborného vzdělání

Pracovní úvazek:

  • práce na hlavní pracovní poměr (HPP) i na  dohodu (DPP)

Lokalita a nástup:

  • Praha hlavní město
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte, na vrchnisestra@advantismedical.cz . Děkujeme za zájem pracovat pro naši společnost.

Pracovník v sociálních službách, pečovatelka

Nabízíme:

smysluplnou práci v přátelském pracovním kolektivu
odpovídající platové ohodnocení
zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na dohodu (DPP)

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání v oboru nebo akreditovaný kurz pro práci v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
praxe v oboru vítána
osobnostní předpoklady pro práci s lidmi různé věkové kategorie
zodpovědnost, flexibilitu, profesionální vystupování, samostatnost
psychickou odolnost a dobrý zdravotní stav
ochotu dále se vzdělávat a přijímat nové informace
trestní bezúhonnost

Náplň práce:

práce v domácnostech klientů
komplexní péče o jejich domácnost (nakupování, úklid, hygiena aj.)
zajišťování sociální pomoci
provádění sociálních depistáží pod vedením sociálního pracovníka
poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů a psychické aktivizaci
zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
sestavování a plnění individuálního plánu s klientem

práce na hlavní pracovní poměr (HPP) i na  dohodu (DPP)

Praha hlavní město
nástup možný ihned

V případě zájmů zasílejte své životopisy na adresu: mullerova@advantismedical.cz, nebo na telefonním čísle +420 734 178 230.

 Děkujeme za zájem pracovat pro naši společnost.

Domácí zdravotní péče je způsob, jak stonat doma.

Co je to domácí
zdravotní péče?

Je to způsob jak zajistit Vám i vašim blízkým ošetřování ve vašem přirozeném domácím prostředí.

Služby domácí
zdravotní péče

Pokud nemocný nebo jeho rodina požadují poskytování zdravotní péče v rozsahu nad 3 hodiny denně.

Ostatní služby
Advantis Medical

Podívejte se na kompletní přehled hrazených výkonů, hrazených zdravotními pojišťovnami.